Лис

Кінотренінг «Подивись страху в очі»

31.10.2019 року в рамках Центру психологічної служби університету був проведений кінотренінг «Подивись страху в очі» зі студентами 104 К групи історичного факультету, 597 К групи спеціальності Соціальна робота факультету педагогіки та психології.

Тренером виступила волонтер Центру психологічної служби Саковська Вікторія.

Під час кінотренінгу студенти переглянули низку короткометражних анімаційних фільмів стосовно того, які бувають фобії в людей, як страхи можуть гальмувати або оберігати наше життя, на що слід звертати увагу під час його виникнення.

Цей кінотренінг надав студентам можливість подивитися на справжню природу страху. Учасники заняття отримали потужний прилив сил і бажання реалізовувати здобуті знання в житті. Отримали цінні рекомендації від тренера щодо трансформації власних страхів у вільний рух до бажаних цілей і мрій.