Лис

Я – професіонал свого діла

29.10.2019 року в рамках Центру психологічної служби розпочинається робота з майбутніми профорієнтологами університету.

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби Гулькова Дар’я Сергіївна.

Програма має за мету ознайомити учасників із типами професій, допомогти визначити риси характеру, які потрібні для опанування професії майбутніми студентами університету.

30.10.-31.10.2019 року в рамках Центру психологічної служби розпочинається робота з майбутніми профорієнтологами, студентами 1-4 курсів усіх факультетів університету. Теми тренінгових занять: «Активна життєва та громадська позиція», «Я – професіонал свого діла».

Тренерами виступили керівник Центру психологічної служби Гулькова Дар’я Сергіївна та практиканти Шагай Мілена та Осіпова Вікторія.

У ході роботи керівник Центру психологічної служби університету познайомила присутніх із метою та завданнями профінформаційної роботи, структурою і специфікою теоретичної та практичної підготовки волонтерів у 2019-2020 н.р.

Тренери зауважили на активності роботи команди нових профінформаторів, а також розповіли, які можуть бути недоліки та переваги в роботі майбутніх агітаторів.