Лис

Волейболу – так!

31 жовтня 2019 року відбулися змагання з волейболу серед студентів Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського за ініціативи кафедри спорту факультету фізичної культури та спорту. Головним суддею змагань став викладач цієї кафедри – Семерджян М. Г.

У боротьбі за перемогу взяли участь 5 команд: команда студентів факультету іноземної філології, дві команди факультету педагогіки та психології, об’єднана команда механіко-математичного факультету і факультету дошкільної та початкової освіти, команда студентів коледжу Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

Змагання проходили за коловою системою. У запеклій боротьбі перемогу виборола команда студентів коледжу; ІІ місце було за об’єднаною командою механіко-математичного факультету і факультету дошкільної та початкової освіти, а ІІІ місце посіла одна з команд факультету педагогіки та психології.