Лис
2019

1-3 листопада на базі Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського проходив Всеукраїнський інструкторсько-методичний семінар із військово-патріотичного виховання «КУЗНЯ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ – 8», що зібрав представників із 9 областей України. Це керівники військово-спортивних дитячих та юнацьких клубів, тренери національних видів спорту та рукопашного бою.

Метою семінару став розвиток громадянського світогляду майбутніх захисників України; становлення патріотичності на засадах духовності української національної культури, історії; формування психолого-педагогічної компетентності вихованців.

1 листопада о 10.00 в аудиторії № 01.315 відбулося відкриття семінару, презентація Науково-дослідного центру військово-патріотичного виховання. Із вітальним словом до учасників семінару звернувся ректор МНУ імені В. О. Сухомлинського, академік НАПН України Будак Валерій Дмитрович; голова секретаріату Всеукраїнського об’єднання військово-патріотичних організацій Топчій Наталія; член Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Миколаївській облдержадміністрації, голова громадської організації «Територіальна козацька громада Корабельного району міста Миколаєва» Параскун Сергій Миколайович; голова ГО «Асоціація учасників та інваліді АТО» Шполянський Ілля Михайлович та координатор семінару кандидат педагогічних наук, доцент Олексюк Оксана Євгенівна.

Учасники семінару мали змогу відвідати музей археології та етнографії історичного факультету МНУ імені В. О. Сухомлинського, прослухати лекційні матеріали, долучитися до психологічних тренінгів, майстер-класів, постріляти в електронному тирі, а на завершення роботи отримати сертифікати Всеукраїнського об’єднання військово-патріотичних організацій за участь у Всеукраїнському інструкторсько-методичному семінарі з військово-патріотичного виховання «КУЗНЯ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ – 8».