Лис

Психологія здоров’я

05.11.2019 року в рамках Центру психологічної служби університету було проведено тренінгове заняття з теми “Психологія здоров’я” зі студентами 264 групи спеціальності “Класична історія та археологія”, 274 групи спеціальності “Політологія” історичного факультету, 218 групи спеціальності “Дошкільна освіта” факультету дошкільної та початкової освіти, 100 К/ Б групи механіко-математичного факультету, 103 Б групи факультету фізичної культури і спорту.

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби Гулькова Д. С.

У процесі заняття учасники усвідомили, що наркотики, алкоголь, тютюнопаління – одна із найболючіших проблем сучасності.

Студенти змогли за допомогою практичних вправ розвинули творчі здібності, рівноправн спілкування, асеративної поведінки (навички слухати інших, приймати рішення, відстоювати власну думку, розвивати вміння протистояти тиску реклами, розпізнавати рекламні стратегії тютюнових і алкогольних компаній).

Після тренінгу учасники: змогли називати приклади психоактивних речовин; пояснили небезпеку їхнього вживання; начилися розпізнавати ознаки наркотичної та тютюнової залежності; зуміли наприкінці заняття відрізняти факти про психоактивні речовини від міфів.