Лис

Професія – моє майбутнє

5.11-7.11.2019 року в рамках Центру психологічної служби університету відбулося проведення навчальної програми з профорієнтації на теми “Професія – моє майбутнє” та “Професійна ідентичність” зі студентами 1-3 курсів усіх факультетів університету.

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби університету Гулькова Д. С.

На занятті учасники були ознайомлені зі складниками життєвого самовизначення, формулою вибору професії, були інформовані щодо надання підтримки у визначенні критеріїв та особистих мотивів для вибору професії.

Наприкінці заняття студенти називали складники власного життєвого самовизначення; розповідали про формулу вибору професії; складали особистий рейтинг мотивів для вибору професії; критично аналізували в групах ґендерні стереотипи щодо вибору професії.