Лис

Культурна акція «Аrt-локація «Мистецький майданчик»

7 листопада 2019 року в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського за ініціативи кафедри української мови і літератури проводилася культурна акція «Аrt-локація «Мистецький майданчик» (в арт-холі головного корпусу), присвячена Дню української писемності та мови. До цієї події була відкрита виставка виробів декоративно-прикладного мистецтва викладачів і студентів, серед яких було представлено художні полотна студентки 4 курсу спеціальності 014.01 Середня освіта (Українська мова та література) Карини Хропот.

Експозиція налічувала 21 картину, які були написані майстринею за останні 5 років. Основним жанром картин цієї виставки є пейзаж.

Оцінити красу картин було запрошено Сергія Миколайовича Рослякова –мистецтвознавця, заслуженого працівника культури України, члена-кореспондента академії критики мистецтва та естетичних наук України, директора Миколаївського художнього музею імені В. В. Верещагіна, Дмитра Івановича Артима – відомого художника, члена Миколаївської обласної організації Національної спілки художників України.

Виставку відкрила привітальним словом проректор із науково-педагогічної роботи О. А. Кузнецова. Тепло привітали молоду художницю С. М. Росляков, Д. І. Артим. Вони побажали Карині натхнення, успіхів і нових творчих звершень. Карина Хропот розповіла про історії написання деяких своїх картин і подякувала всім за участь у виставці.

Сподіваємося, що талант обдарованої студентки (до речі, самоучки) знайде в подальшому своїх поціновувачів.