Лис

Підтримуємо традицію написання радіодиктанту!

08 листопада актова зала МНУ імені В. О. Сухомлинського об`єднала багатьох шанувальників українського слова на святкових урочистостях до Дня української писемності та мови й традиційному написанні 19-го Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, організованих кафедрою української мови і літератури МНУ імені В. О. Сухомлинського під керівництвом доктора педагогічних наук Л.Рускуліс!

Цьогоріч кількість учасників була рекордною – понад 400! Крім студентсько-викладацького складу нашого університету на заході були присутні учні різних закладів загальної середньої освіти міста Миколаєва! (Перша українська гімназія імені Миколи Аркаса, Загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів №6, №11, №32, №25, №35, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №39 імені Юрія Макарова, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №57 імені Т. Г. Шевченка, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №48, Миколаївська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 з поглибленим вивченням англійської мови Миколаївської міської ради Миколаївської області, коледж МНУ імені В.О.Сухомлинського), а також творчі колективи: танцювальний клуб «Олімпія», студія «Батерфляй», університетський хор «Барви», центр «Естетика», миколаївське козацтво.

Завітав і міський голова О.Сєнкевич, який привітав усіх присутніх із Днем української писемності та мови.

Радіодиктант писали і миколаївська письменниця В.Марущак, і арт-директор фольк-студії української вишиванки «Океан мрій» І.Каракай, і корифеї кафедри української мови і літератури Л.Спанатій, М.Тимченко, П.Водяна, Л.Дудюк, А.Ситченко, і історик-краєзнавець Є.Горбуров, а також ректор, викладачі, вчителі, представники громадськості та всі охочі.

Щирі слова вдячності всім, хто зробив наш святковий захід неповторним, яскравим і, сподіваємося, незабутнім!