Лис
2019

Студенти коледжу на екскурсії в Миколаївському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України

7 листопада 2019 року на базі Миколаївського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України було проведено ознайомчу екскурсію для студентів спеціальностей 113 «Прикладна математика» та 123 «Комп’ютерна інженерія» та викладачів циклової комісії технічного напряму підготовки Коледжу Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського.

Мета проведення: ознайомлення з особливостями використання новітнього програмного забезпечення та сучасних комп’ютерних технологій для проведення судових досліджень та комп’ютерно-технічних експертиз, практичною діяльністю судових експертів України та профілактика і недопущення правопорушень серед молоді.

В цілому проведений захід справив позитивне враження на відвідувачів. Кожен з присутніх мав змогу поспілкуватись із спеціалістами та отримати відповіді на поставлені питання, а їх було безліч.

Сповнені захоплення студенти висловили слова вдячності працівникам центру за цікаво проведену екскурсію та отримані враження.

Сподіваємося, що отриманий досвід підвищить зацікавленість студентів в освоєнні своєї спеціальності.