Лис
2019

VI Всеукраїнська науково-практична конференція «Бібліотека ХХІ століття: виклики, нові можливості, перспективи»

7–8 листопада співробітники Наукової бібліотеки МНУ імені В.О. Сухомлинського взяли участь у VI Всеукраїнській науково-практичній конференції “Бібліотека ХХІ століття: виклики, нові можливості, перспективи”, яка проходила на базі Наукової бібліотеки Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, обласного методичного центру бібліотек ЗВО м. Миколаєва.

Завідувач сектору науково-інформаційної роботи В.Д. Вілкул виступила з доповіддю «Всеукраїнський конкурс «Біографічний рейтинг – 2018»: досвід Наукової бібліотеки МНУ імені В.О. Сухомлинського».

До уваги фахівців бібліотек було представлено доповіді та виступи з нагальних питань функціонування бібліотек ЗВО.

Конференція пройшла на дуже високому професійному рівні. Виступи учасників були змістовними та різноплановими.