Лис
2019

Студенти МНУ імені В. О. Сухомлинського на презентації страхової компанії «Metlife»

11 листопада 2019 р. студенти механіко-математичного факультету МНУ ім. В.О. Сухомлинського, спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування разом з викладачами кафедри фінансів та обліку відвідали презентацію Страхової компанії “Metlife” в місті Миколаєві, що була представлена одним із менеджерів – Андрієм Войло. В рамках презентації були розкриті актуальні питання щодо страхування життя, а також фінансової стабільності родини при  втраті здоров’я та працездатності.

Підбір та прорахунки проводилися  відразу під час презентації, що дозволило студентам освоїти практичну частину презентованого матеріалу!!!

Дякуємо організаторам даного заходу за представлену цікаву і необхідну кожній людині інформацію, а також зручний формат роботи та можливість обміну думками!