Лис

День інформації з цікавими новинками

12 листопада 2019 р. викладачі та студенти механіко-математичного факультету (кафедра економіки та менеджменту) мали можливість познайомитись на Дні інформації з новинками економічної літератури, періодичними виданнями та науково-методичною продукцією НБ МНУ імені В. О. Сухомлинського.

Серед представлених книг перегляду особливої уваги варта монографія заслуженого раціоналізатора України Сергія Криворучка «Успіх у бізнесі. Від нуля до мільйонів» ( К., 2018). На підставі особистого досвіду в галузі підприємництва автор крок за кроком оповідає всі основні складові успішного бізнесу.

Цінність видання – у простоті та доступності викладу матеріалу, що допоможе студентам самостійно опанувати навчальну дисципліну та зробити успішну професійну кар’єру.