Лис

«Ігри патріотів»

12 листопада 2019 року за ініціативи кафедри спорту були проведені змагання «Ігри патріотів», головним суддею яких виступив викладач цієї кафедри – М. Г. Семерджян.

У змаганнях, які відбулися в спортивному комплексі на вул. Морехідна, взяли участь шість команд: збірні команди коледжу МНУ імені В. О. Сухомлинського, факультету фізичної культури та спорту, факультету педагогіки та психології (2 команди), факультету іноземної філології, історичного факультету.

У запеклій боротьбі місця розподілилися наступим чином: перемогу виборола команда кафедри української мови і літератури факультету педагогіки та психології, набравши 54 бали; друге місце посіла команда історичного факультету (53 бали); третє місце за командою факультету фізичної культури та спорту, яка набрала 50 балів. Четверте місце посіла команда психологів факультету педагогіки та психології (43 бали), п’яте місце за командою факультету іноземної філології (38), а шосте місце залишилося за командою коледжу МНУ імені В. О. Сухомлинського (35 балів).