Лис

Навчальні тренінгові заняття для профорієнтологів

13 та 15 листопада в рамках Центру психологічної служби відбулися навчальні тренінгові заняття для профорієнтологів, студентів 1-3 курсів усіх факультетів університету.

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби Д. С. Гулькова.

Маючи на меті ознайомлення з особливостями професійного самовизначення учасників, заняття змогли розширити для студентів значення та умови правильного вибору професії, визначити професійну спрямованість для кожного учня за допомогою проведених самими профорієнтологами практиних вправ.

Студенти дізналися про розмаїття професій і основні правила її вибору, а також про можливість розвитку себе як профорієнтолога. За допомогою профорієнтаційних вправ та ігор учасники ознайомилися з актуальними професіями на ринку праці, а також від керівника Центру психологічної служби отримали корисні рекомендації щодо її вибору.