Лис

ПІДВИЩУЙТЕ РІВЕНЬ КВАЛІФІКАЦІЇ З НАМИ, ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ!

Професорсько-викладацький склад факультету дошкільної та початкової освіти Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського пропонує сучасні форми курсів підвищення кваліфікації: майстер-класи, вебінари, скрайбінги, нетворкінги, воркшопи та інші найбільш актуальні напрями роботи Нової української школи.

Після проходження навчання педагог (вчитель початкових класів, вихователь ЗДО) отримує сертифікат, де зазначено:
     • повне найменування закладу;
     • форма навчання, тема курсу;
     • тривалість курсу;
     • ПІБ особи, яка проходила навчання;
     • дату завершення курсу;
     • серію та номер документа;
     • підпис ректора університету.

У результаті підвищення кваліфікації педагогічні працівники отримують сертифікати, які є чинними відповідно до пунктів 24 та 26 нового положення про «Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» від 23 серпня 2019 року №800).

Учитель, це людина, на якій тримається реформа. Без учителя будь-які зміни неможливі. Тому, один із головних принципів – це умотивований вчитель. Мету, що стоїть перед Вами, будемо досягати разом!
Чекаємо на Вас! Ми сприятимемо вашому професійному та особистісному зростанню.

Наші координати:
     e-mail: fakultetdoshkilnoyi@i.ua / kppo@ukr.net