Лис

«Мама не узнает» у Миколаївській Лізі Гумору

Наші студенти не тільки файно навчаються і займаються плідною науковою діяльністю, вони ще і непогано жартують. Свідчення цьому – виступ збірної команди університету «Мама не узнает» в осінньому Кубку Миколаївської Ліги Гумору.

Незважаючи на те, що ми є новачками таких гумористичних перегонів, команді вдалося запам’ятатись публіці.

Самобутній гумор, яскраві образи дівчат, влучна поява хлопців, гучне вболівання нашої студентської групи підтримки – і в підсумку 4-те місце з восьми команд і кубок «Воля до перемоги».

Не встигли оговтатись від цього виступу, а в планах у студентів вже створення університетської Ліги Гумору та серйозна підготовка до весняної частини змагань. Чудове завершення заходу, чи не так? Будемо жартувати разом! Поїхали!