Лис
2019

ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖУ З ОТРИМАННЯМ СТИПЕНДІЇ МИКОЛАЇВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ТА МІСЬКОЇ РАДИ!

15 листопада 2019 року в Миколаївському російському драматичному театрі відбулась щорічна урочиста церемонія нагородження талановитої, креативної, активної молоді стипендіями Миколаївського міського голови та міської ради.

Серед яскравих зірочок Миколаївщини цьогорічну відзнаку отримали і п’ятеро студентів Коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського .

Щиросердно вітаємо з отриманням заслуженої нагороди майбутніх служителів Феміди – ДУМІТРУ МАРГАРИТУ, студентку ІV курсу спеціальності «Право»; МОЛДОВАН АНАСТАСІЮ, студентку ІV курсу спеціальності «Право»; САЇДОВУ ОЛЬГУ, студентку ІV курсу спеціальності «Право»; ДЕМЧЕНКО КАТЕРИНУ, студентку ІІ курсу спеціальності «Право» та КАТЕРИНУ ЮРЧЕНКО, студентку ІІ курсу спеціальності «Право».

Дівчата, пишаємось вами!!!

Бажаємо нових перемог та подальших успіхів у навчанні!!!