Лис
2019

Студенти та викладачі Коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського долучились до загальноміського заходу відзначення Дня Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цей день було започатковано у 2014 році з нагоди початку двох революцій, які відбулися в Україні у ХХІ столітті: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року, які залишили глибокий, визначальний і незабутній слід в історії. Їх ідеали, надії й рішення разюче змінили нашу ментальність, розпочали і продовжують формувати нашу нову політичну ідентичність.

У Миколаєві в День Гідності та Свободи міські високопосадовці та прості мешканці міста вшанували патріотів, загиблих під час Революції Гідності та російської агресії на Сході України. Долучилися до заходу і студенти та викладачі Коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського.

Акція відбулася сьогодні, 21 листопада 2019 року, біля пам’ятника Героям Небесній сотні. Учасники заходу згадали буремні події останніх років і вшанували пам’ять загиблих Героїв хвилиною мовчання. Після цього відбулося покладання квітів до меморіалу.