Лис
2019

Вітаємо студентку коледжу з перемогою в ІІ етапі обласної олімпіади з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ!

Вітаємо переможницю ІІ етапу обласної олімпіади з української мови БОНДАРЕНКО АННУ, студентку другого курсу Коледжу Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського спеціальності 113 «Прикладна математика», групи 265, яка посіла почесне ІІ місце серед здобувачів освіти закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації Миколаївської області. Викладач – Гінкевич Оксана Валентинівна, к. пед. н., викладач вищої категорії коледжу з української мови та літератури.

Пишаємося нашими студентами! Бажаємо натхнення, розвитку і подальших перемог!