Лис

«Психологічні особливості профорієнтаційної роботи»

Із 19.11 по 21.11.2019 року відбулося профорієнтаційне заняття навчального тренінгу «Психологічні особливості профорієнтаційної роботи» зі студентами профорієнтологами.

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби університету Гулькова Дар’я Сергіївна.

Учасники тренінгу були проінформовані щодо вікових проявів і впливів на становлення особистості як професіонала, розглянули формулу професії та основні кризи, які можуть супроводжувати учня під час вибору майбутньої професії.

У процесі проведення та виконання вправ учасники мали змогу проаналізували карти професійних інтересів, вибудовували стратегії переконання щодо вибору тієї чи іншої професії, визначали рівень розвитку особистих професійно важливих якостей, знайомилися з актуальними та сучасними професіями.