Лис

«Він+вона=кохання»

Часто дівчат і хлопців юного віку хвилюють питання «Що таке справжня любов?», «Чи я люблю по-справжньому?», «За що мене люблять?», «Чи є за що мене любити?».

Чому ж так багато розбитих сердець, невеселих, а то й драматичних історій кохання?

Тому метою тренінгу «Він+вона=кохання», який відбувся 26.11.2019 року в рамках Центру психологічної служби зі студентами 107 К групи факультету педагогіки та психології, 108 К групи факультету дошкільної та початкової освіти, 104 К історичного факультету та 103 К групи факультету фізичної культури і спорту є поглиблення уявлення про особливості протилежної статті, набуття досвіду взаємопорозуміння під час спілкування з людьми протилежної статті, розвиток комунікативних навичків, формування у студентів відповідального ставлення до міжособистісних стосунків.

Студенти активно брали участь у занятті, жваво обговорювали тему кохання та стереотипів кохання, виокремлювали формулу кохання, взаємостосунків у парі.