Лис
2019

27 листопада 2019 року відбувся ІV тренінг з методики заповнення форм відомостей про самооцінювання освітніх програм для проходження акредитацій. В ході обговорення було опрацьовано ІV Критерій «Навчання і викладання за освітньою програмою» та 5 підкритерії в його межах. Було обговорено як форми та методи навчання і викладання сприяють досягненню заявлених у освітній програмі цілей та програмних результатів навчання; як забезпечити поєднання навчання і дослідження; як оновлювати зміст освіти на основі наукових досягнень і сучасних практик. Перед членами робочих груп поставлені задачі переглянути і проаналізувати власні форми та методи навчання і викладання за освітніми програмами, враховуючи вимоги студентоцентрованого підходу та академічної свободи. На зустрічі були присутні представники робочих груп ОП за спеціальностями: 012 Дошкільна освіта, 013 Початкова освіта, 014 Середня освіта (Фізична культура), 014 Середня освіта (Історія), 016 Спеціальна освіта, 072 Фінанси, банківська справа та страхування.

Модератором зустрічі виступила Данік Н.В., керівник відділу ліцензування та акредитації.