logo
Миколаївський національний
університет
іменi В.О.Сухомлинського28
Лис
2019

Осінній кубок з гри «Що? Де? Коли?» відбувся в МНУ імені Сухомлинського

     26 листопада Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва з ініціативи Миколаївського національного університету імені В. Сухомлинського організувала для студентів закладу осінній кубок з гри “Що? Де? Коли?”.

     За звання чемпіонів змагалися 6 команд: “Кіно і німці” з історичного факультету, “Олімпійське лелеченя” з факультету фізичної культури і спорту, “Capacity” з механіко-математичного факультету, “Ф.П.П” з факультету педагогіки та психології, “НУШки” з факультету дошкільної та початкової освіти та “Фенікс” з університетського коледжу.

     Ведучий гри, завідувач відділу соціокультурної діяльності молоді обласної бібліотеки для юнацтва, Андрій Алієв протягом двох годин випробовував інтелект студентів кількома десятками запитань, іноді дуже складних. Наприклад, юнаки і дівчата міркували, чому у XVII столітті знатні дами носили на поясі міхові шкурки, яке відношенні мають оси до паперу, а півень до індуїзму, хто у Китаї охороняє будинки від непроханих гостей тощо.

     Боротьба за перемогу була запеклою, команди наздоганяли одна одну, аплодуючи разом із вболівальниками правильним відповідям, реагуючи сміхом на неправильні, але дотепні припущення один одного.

     Трійку призерів у підсумку замкнуло “Олімпійське лелеченя” факультету фізичної культури та спорту, срібло здобули представники команди “Ф.П.П.” факультету педагогіки та психології, а перемогу з відривом лише у один бал святкували дівчата з команди “НУШки”. Команди отримали грамоти і смаколики, а ведучий запросив студентство до Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва, де розпочала свою роботу Школа ерудитів “Ігри інтелекту” за участю членів Миколаївського обласного клубу інтелектуальних ігор.

     Дякуємо студентству за участь, а Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва за довготривалу плідну співпрацю! Чекаємо на нові цікаві проєкти!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

*

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: