Гру

На презентації нового історичного роману «Паперові солдати» братів Капранових

Студенти та викладачі Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського не залишаються осторонь цікавих зустрічей і проектів, які відбуваються в місті.

26 листопада 2019 року в Центральній бібліотеці імені М. Л. Кропивницького відомі українські письменники та видавці брати Капранови презентували новий історичний роман «Паперові солдати».

Також на зустрічі автори познайомили присутніх із виданнями, надрукованими раніше, але до цього часу не представленими громадськості Миколаївщини: історичний детектив «Справа Сірого», науково-популярна книга «Історія нашої церкви» та збірна журналістських розслідувань та оповідей «Майдан. Таємні файли».

Протягом заходу відбувалось жваве спілкування письменників з учасниками зустрічі, обговорення творів. Усі присутні мали можливість придбати книги з автографами та сфотографуватись із ними.

(Фото взяті зі сторінки бібліотеки в соціальній мережі «Facebook»).