Гру

Запрошуємо педагогів до професійного зростання

Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського запрошує підвищити кваліфікацію учителів математики, фізики, викладачів природничо-математичних дисциплін закладів вищої освіти І та ІІ рівнів акредитації (коледжів). Чекаємо вас на STEM-майданчику «Архітектурне бюро» 9 січня 2020 року.

Ідея роботи майданчика полягає у створенні інноваційного середовища через його математичну складову з метою розв’язання актуальних інженерно-технічних та соціально-економічних проблем життєдіяльності людини. Розроблений STEM-майданчик забезпечить формування соціальних, громадських, загальнокультурних компетентностей, математичної грамотності та підприємливості, що сприяє інтелектуальному розвитку і самореалізації особистості.

Тренінг проводять Пархоменко О. Ю., кандидат фізико-математичних наук, Дармосюк В. М., кандидат фізико-математичних наук.

Реєстрація на тренінг триває до 20 грудня 2019 року за посиланням: http://mdu.edu.ua/wp-content/uploads/qualification-training-2.pdf

Кількість учасників обмежена.

Додаткова інформація за тел. (0512) 76-89-75;

e-mail: pisladiplommnu@gmail.com – відділ післядипломної педагогічної освіти