Гру

ОЛІМПІАДА НОВОЇ ЕРИ

Інтернет-олімпіада з прикладної лінгвістики – цікавий інтерактив для учнів 9-11 класів – стартувала з 1 грудня в Інтернет-мережі. Захід, організований викладачами кафедри загальної та прикладної лінгвістики з метою популяризації вивчення рідної та іноземних мов, із 2015 року став уже традиційним.

На учасників чекають нестандартні завдання з прикладного мовознавства, англійської мови, що допоможуть учням загальноосвітніх шкіл, професійних закладів освіти власноруч здійснити контроль самопідготовки до ЗНО та вже сьогодні відчути себе у ролі лінгвістів. Інтернет-формат олімпіади створює рівні умови для всіх учнів, які можуть продемонструвати реальний рівень знань та отримати нагороди за роботу. Усіх охочих запрошуємо та бажаємо успіхів!