Гру
2019

5-6 грудня 2019 року на базі Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Патріотичне виховання особистості в умовах сучасного освітнього простору: досвід, тенденції та проблеми».

Організаторами конференції виступили Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Відділення загальної педагогіки та філософії освіти, Миколаївська обласна державна адміністрація та Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського.

Мета конференції – залучити наукових та науково-педагогічних працівників, педагогів, представників громадськості до обговорення актуальних питань патріотичного виховання дітей та молоді, висвітлити основні теоретичні засади формування патріотичної особистості, обмінятися наявним досвідом, знайти точки дотику та скоординувати зміст науково-дослідної роботи з цієї проблеми на перспективу.

У роботі взяли участь 219 фахівців різних галузей. Це викладачі, вчителі, студенти з різних закладів вищої освіти України, загальноосвітніх закладів, закладів дошкільної освіти та позашкільних закладів тощо, зокрема:

19 ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ, а саме:
1. Білоцерківський національний аграрний університет, м. Біла Церква
2. Військової Академії, м. Одеса
3. Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», м. Одеса
4. Ізмаїльський державний гуманітарний університет, м. Ізмаїл
5. Київський національний лінгвістичний університет, м. Київ
6. Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, м. Кременчук
7. Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів
8. Миколаївський міжрегіональний інститут ВНЗ Університет «Україна», м. Миколаїв
9. Миколаївський національний аграрний університет, м. Миколаїв
10. Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського, м. Миколаїв
11. Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, м. Миколаїв
12. Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, м. Миколаїв
13. Національний університет фізичного виховання і спорту України, м. Київ
14. Первомайська філія «Київського університету сучасних знань», м. Первомайськ, Миколаївська область
15. Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, м. Івано-Франківськ
16. Рівненський державний гуманітарний університет, м. Рівне
17. Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, м. Умань
18. Херсонський державний університет, м. Херсон
19. Чорноморський національний університет імені Петра Могили, м. Миколаїв

ТРЬОХ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ:
1. Громадська організація «Асоціація інвалідів-ветеранів антитерористичної операції», м. Миколаїв
2. Громадська організація «Територіальна козацька громада Корабельного району міста Миколаєва»,
3. Миколаївська організація федерації військово-спортивного хортингу «Вимпел»

Чотирьох КОЛЕДЖІВ та вищих училищ, таких як:
1. Автотранспортний коледж державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет», м. Кривий Ріг
2. Коледжу МНУ імені В.О. Сухомлинського, м. Миколаїв
3. Комунальний заклад «Одеський педагогічний коледж», м. Одеса
4. Миколаївське вище училище фізичної культури, м. Миколаїв
ТА
5. Миколаївський муніципальний колегіум імені В.Д. Чайки

ДЕВ’ЯТИ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ та ЗАГАЛЬНОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ І-ІІІ СТУПЕНІВ:
1) загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів № 6, № 28, № 44, №50 імені Ганни Лаврентьєвни Дівіної, Миколаївської міської ради, м. Миколаїв
2) заклади дошкільної освіти №3 «Дюймовочка», №24 «Гвоздичка», №33 «Казка», м. Первомайськ, Миколаївської області
3) заклад дошкільної освіти № 132 Миколаївської міської ради, м. Миколаїв
4) загальноосвітня санаторна школи-інтернат І-ІІІ ступенів №4, м. Миколаїв, Миколаївська область

У РОБОТІ КОНФЕРЕНЦІЇ ТАКОЖ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ ФАХІВЦІ
1) Музею суднобудування та флоту міста Миколаєва, м. Миколаїв
2) Будинку творчості дітей та юнацтва Інгульського району м. Миколаєва
3) Управління освіти, м. Первомайськ, Миколаївська область
4) відділу освіти, культури, молоді та спорту Галицинівської сільської ради Вітовського району Миколаївської області.

Учасники та гості конференції мали змогу прослухати доповіді на пленарному засіданні, долучитися до презентації фільму «Національно-патріотичне виховання молоді» та презентацію книжкового фонду Наукової бібліотеки МНУ імені В. О. Сухомлинського, відвідати виставку наукових праць і творчих робіт студентів, а також концертну програму до Дня Збройних Сил України.

1. Nac Відповіcти
    А де можна подивитись виступи, доповіді, відео-трансляцію? Щось більш детально!