Гру

«Вічні цінності»

6 грудня 2019 року в стінах Науково-дослідного центру розвитку ідей Василя Сухомлинського відбувся майстер-клас на тему: «Вічні цінності».

Ведучими заходу були викладач кафедри педагогіки та інклюзивної освіти Олена Дрозд і студентка першого курсу факультету дошкільної та початкової освіти Яна Чижикова.

Майстер-клас відбувся в межах Всеукраїнської науково-практичної конференції «Патріотичне виховання особистості в умовах сучасного освітнього простору: досвід, тенденції та проблеми» і був приурочений злободенним проблемам сьогодення.

Цікавою і змістовною була вікторина «Міжнародний ерудит», а також написання народних казок за серією сюжетних картинок із метою глибинного самопізнання.