Гру

Новорічна благодійна ярмарка

12 грудня 2019 року за ініціативи кафедри спеціальної освіти була проведена студентами новорічна благодійна ярмарка.

Багато різноманітних солодощів, шалені знижки, подарункові наклейки, новорічна музика, гарний настрій – усе це налаштувало гостей ярмарки на святкову атмосферу та подарувало купу позитивних емоцій.

Важливим є те, що всі зібрані кошти будуть спрямовані на придбання новорічних подарунків для дітей з особливими потребами.

Пишаємося нашими студентами, бо вони виконують дійсно благородну місію: несуть у своїх серцях добро і своїми вчинками це доводять. А що ще потрібно, аби стати справжнім спеціалістом свого діла?