Гру

ІХ фестиваль «Молодіжної хвилі»

14 грудня 2019 року на базі МНУ ім. В.О. Сухомлинського відбувся завершальний етап ІХ фестивалю цікавої науки “Молодіжна хвиля” освітнього проекту “Крок до науки”. Традиційно спільно з бібліотекарами читальної зали було організовано та облаштовано імпровізований майданчик для реалізації ідей, вияву фантазії учасників “Студії+”, де кожен охочий міг спробувати себе в декількох видах творчості, взявши на озброєння поради майстрів-учнів економічного ліцею № 2. Хімічні та фізичні властивості матеріалів і їх взаємодію учні досліджували у доволі нестандартний спосіб: створювали слайми із клею та полімерів (“Слайм-центр”); виготовляли цукерки із води та цукру (“Льодяниковий бум”); декорували джинсову тканину спеціальними фарбами (“Пікабу.ua”); конструювали милі дрібнички та аплікації з фоамірангу (“Модний Look”), а також ялинкові прикраси з фетру (“ART- декор”). Завдяки натхненному поясненню майстрів та захопленому сприйняттю учнями різних аспектів технологічних процесів у залі панувала атмосфера творчості, невимушеності, захвату, що навіть дехто залюбки відвідав декілька майстер-класів.