Гру

Бесіда «Розірви коло насильства»

У рамках Всеукраїнського тижня права відбулась зустріч студентів університету зі старшим дільничним офіцером поліції Інгульського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області капітаном Колотиловою А.С. Ця зустріч проходила у рамках виконання поліцією «Дорожньої карти» для постраждалих від домашнього насильства.

Метою зустрічі є прагнення привернути увагу молоді до проблем домашнього насильства та розповісти про механізми протидії цьому явищу. Офіцер поліції виступила з повідомленням на тему: «Специфіка роботи мобільної бригади з протидії та профілактики домашнього насильства», після чого відбулось обговорення та аналіз конкретних життєвих ситуацій.