Гру

«Неправильний крок – і ти вже у пітьмі»

13.12.2019 року зі студентами 155-165 групи Коледжу університету було проведено профілактичну бесіду з теми запобігання шкідливих звичок і залежностей “Неправильний крок – і ти вже у пітьмі”.

Лектором виступила керівник Центру психологічної служби університету Дар’я Сергіївна Гулькова.

Мета зустрічі полягала в розширенні рівня поінформованості підлітків із проблем, пов׳язаних зі вживанням наркотиків, з׳ясувати найбільш поширені причини їхнього вживання підлітками, вплив на організм і соціальні наслідки згубної пристрасті.

У процесі дискусії разом зі студентами намагалися сформувати прагнення протидіяти вживанню наркотичних речовин і наголошували займати активну життєву позицію.

За допомогою вправ учасники змогли навчитися оцінювати ситуації ризику, приймати відповідальні рішення та протистояти соціальному тиску.