Гру

«Мафія. Тут викривають неправду»

10.12.2019 року для викладачів та студентів була проведена психологічна гра “Мафія. Тут викривають неправду”.

Тренером виступила волонтер Центру психологічної служби Осіпова Вікторія та асистентом тренера виступив студент 3 курсу факультету педагогіки та психології Самойліч Антон.

Учасники ознайомилися з історією виникнення гри, її основними правилами та особливостями. Тренера розкрили усі переваги та недоліки гри, проінформували учасників щодо того, як можна розпізнавати брехню.

Учасники дуже активно приймали участь, задавали питання, були зацікавлені в процесі гри.

12.12.2019 року за ініціативою студентського профкому університету було організовано та проведено психологічну гру Мафія за участі керівника Центру психологічної служби Гулькової Д.С. та студентів волонтерів Центру психологічної служби, студентів 2-4 курсів факультету педагогіки та психології Осіпової Вікторії, Яковенко Наталії, Самойліча Антона та Короєва Олександра.

В заході прийняли активну участь не лише студенти, а й викладачі університету.

Дякуємо за можливість прийняти участь в такому заході, а також велика вдячність організаторам та ведучим.