Січ

Флешмоб «Віддай людині крихітку себе»

Кафедра української мови і літератури МНУ імені В.О.Сухомлинського ініціює флешмоб «Віддай людині крихітку себе», присвячений відомій українській поетесі, письменниці, громадській діячці Ліні Костенко. Проєкт триватиме до середини березня й має на меті стати масштабним за кількістю учасників привітальним подарунком до Дня народження геніальної сучасниці!

Не забудьте вказати виконавця-учасника флешмобу (прізвище,ім‘я,творчий колектив, заклад освіти, клас, група, спеціальність, місце роботи, місто, країна тощо).

Творчі проєкти будуть відображені на сторінці кафедри у фейсбуці!

Розпочинають флешмоб студенти спеціальності «Українська мова і література» факультету педагогіки та психології МНУ імені В.О.Сухомлинського! #віддай_людині_крихітку_себе