Лют

Проведення оперативної наради

03 лютого 2020 року під головуванням ректора Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, академіка НАПН України В. Д. Будака було проведено оперативну нараду. На порядку денному було розглянуто наступні питання:

1. Про результати перевірки готовності навчальних структурних підрозділів до проведення освітнього процесу в II семестрі 2019-2020 н. р.
     Доповідач: Р. П. Вдовиченко, доцент кафедри педагогіки та інклюзивної освіти, член постійної діючої комісії з організації та моніторингу навчально-методичної роботи.

2. Про підготовку документації щодо вступу в Коледж МНУ імені В. О. Сухомлинського.
     Доповідач:
О. О. Царенко, директор Коледжу МНУ імені В. О. Сухомлинського.

3. Про заповнення сайту університету відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України та оперативність оприлюднення інформації.
     Доповідач:
Є. Г. Горбуров, фахівець зі зв’язків із громадськістю та пресою МНУ імені В. О. Сухомлинського; А. В. Овчаренко, перший проректор університету.

А також інші питання.

У підсумку оперативної наради було прийнято відповідні рекомендації та рішення.