Лют
2020

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Мистецька освітня галузь: методики, технології»

Вельмишановні колеги!
Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «МИСТЕЦЬКА ОСВІТНЯ ГАЛУЗЬ: МЕТОДИКИ, ТЕХНОЛОГІЇ»,
який відбудеться 23 – 26 березня 2020 року на базі Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

Наукова проблематика семінару:
     Секція №1. Інноваційні методики і технології викладання предметів Мистецької освітньої галузі в закладах загальної середньої освіти та закладах вищої освіти
     Секція №2. Професійна підготовка (інструментальне виконавство) учнів і студентів
     Секція №3. Професійна підготовка (вокально-хорова) учнів і студентів

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська, польська.
     Форми участі в конференції: очна та дистанційна.
     До участі у семінарі запрошуються науковці, викладачі закладів вищої освіти, методисти, учителі предметів Мистецької освітньої галузі закладів загальної середньої освіти та музичних шкіл, студенти, магістранти, аспіранти та інші фахівці.

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1j5_qwpqKkNXTcpbW_rI8nCqujev4wQi0HUTr51rQlzo/edit

Інформаційний лист (переглянути у форматі PDF)