Вер
2015

17 вересня 2015 року на механіко-математичному факультеті розпочала роботу Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми механіки та фізико-хімії конденсованого стану речовини». З вітальним словом до присутніх звернувся проректор з науково-педагогічної роботи А.Л. Ситченко та декан механіко-математичного факультету А.В. Овчаренко. Головуючим пленарних засідань обрано Р.М. Пелещака, доктора фізико-математичних наук, професора Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка. Робота конференції запланована за такими напрямами:

Секція 1. Сучасні прикладні проблеми механіки суцільних середовищ.

Секція 2. Фізика конденсованого стану речовини.

Секція 3. Хімія конденсованих структурно-неоднорідних систем.

Секція 4. Теоретичні аспекти фізико-хімічних досліджень конденсованих систем.

Секція 5. Проблеми професійної підготовки фахівців фізико-математичного напрямку.

Секція 6. Геометричне, математичне та комп’ютерне моделювання явищ, систем і процесів.

Прес-центр механіко-математичного факультету

IMG_8447 - копия