Лют

ПРОГРАМА МІЖНАРОДНОГО ОБМІНУ

Програма проєкту «Молодіжний обмін YouthTuber» за підтримки Erasmus +, що проходила в Ескішехірі (Туреччина) з 1 по 9 лютого 2020 року відкрила студенту третього курсу факультету іноземної філології Олександру Литовченку нові перспективи у формуванні професійної майстерності.

Команда молоді з Албанії, Бельгії, Туреччини та України розробила, підготувала та успішно виконала програму проєкту. Система молодіжного міжнародного обміну надала можливість студентам із різних країн обмінятися досвідом у сфері оволодіння професійними компетентностями, обговорити соціально значущі теми, відкрити нові культури та сприяла усвідомленню таких ціннісних орієнтирів як солідарність та демократія. Такі зустрічі стимулюють до саморозвитку та активної інтелектуальної співпраці!