Лют

УНІВЕРСИТЕТ ПРАВОВИХ ЗНАНЬ

12 лютого 2020 року студенти III курсу факультету іноземної філології МНУ імені В.О. Сухомлинського відвідали засідання Університету правових знань та взяли участь у семінарі “Правове регулювання прав споживачів”. Захід відбувся у Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці за участю Циган І.М.(в.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області), Мандрик Л.П. (в.о. начальника відділу контролю у сферах захисту споживачів), Жепало В.М. (регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради з прав людини у Миколаївській області), Мороховець Є.О. (заступник директора регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області).

Студенти стали активними учасниками семінару, дізналися багато нового про права споживачів та отримали корисні поради. Тепер зі здобутими знаннями студенти зможуть відстоювати свої права у ролі споживачів.