Лют

MultiEd ERASMUS+ PROGRAMME

Із 7 по 14 лютого 2020 року на базі Запорізького національного університету відбулося урочисте нагородження учасників конкурсу «Розвиток потенціалу вищої освіти Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+». Команда переможців від МНУ імені В.О. Сухомлинського, представники факультету іноземної філології у складі завідувача кафедри англійської мови і літератури проф. Т.П.Мироненко, доцента кафедри Л.С.Добровольської, викладача О.М. Рудичик спільно з представниками університетів-партнерів проєкту «Foreign Language Teacher Training Capacity Development as a Way to Ukraine`s Multilingual Education and European Integration/ MultiEd» презентували модель оптимізації вивчення іноземної мови в закладах вищої освіти.

Напрям Розвиток потенціалу вищої освіти (KA2:CBHE) є окремим компонентом міжнародного виміру Програми ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти. Він зосереджений на модернізації освітніх програм за освітніми рівнями «бакалавр», «магістр», «доктор філософії» у сфері розвитку мовних компетентностей учителів іноземної мови у контексті впровадження багатомовної освіти та європейської інтеграції України. Радіємо, що факультет іноземної філології МНУ імені В.О.Сухомлинського серед фаворитів такого проєкту.