Лют

Підвищення кваліфікації педагогів у дії

14 лютого 2020 року в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського відбувся тренінг для вчителів, вихователів, логопедів та асистентів учителя «Інноваційні технології роботи з дітьми із порушеннями психофізичного розвитку в системі інклюзивної освіти». Тренінг проводили – завідувач кафедри спеціальної освіти, доктор педагогічних наук, професор Савінова Н. В. та викладач кафедри спеціальної освіти Берегова М. І., кандидат педагогічних наук. У процесі роботи було напрацьовано низку креативних ідей, розглянуто проблеми і шляхи їх вирішення. Панувала атмосфера позитиву, креативності та щирості. У тренінгу взяли участь асистенти вихователя, вчителі-логопеди, вчителі-дефектологи ЗДО, вчителі ЗЗСО, практичні психологи, інструктори з фізичної культури, вчителі початкових класів та студенти, майбутні фахівці – всього 23 особи.