Лют

Три сторони почуттів

11 лютого 2020 року в рамках Центру психологічної служби університету був проведений кінотренінг на тему “Три сторони почуттів” для студентів 167 групи спеціальності “Логопедія” та 157 групи спеціальності”Музичне мистецтво” факультету педагогіки та психології.

Тренерами виступили керівник Центру психологічної служби університету Дар’я Сергіївна Гулькова та волонтер Центру психологічної служби Аліна Крапчіна.

Дане заняття було спрямоване на формування в учасників правильного розуміння понять «дружба», “закоханість” та «кохання».

У процесі перегляду короткометражних відео вони набували вмінню та навичкам, які допоможуть зробити правильний вибір у житті.

За допомогою вправ визначали життєві цінності та моральні принципи особистості.

Дякуємо учасницям за душевну атмосферу, чудовий настрій та бажаємо кожному відшукати у своєму серці місця для дружби, законності та кохання.