Лют

Розвиток креативності та асоціативного мислення

7 лютого 2020 року в рамках Центру психологічної служби університету було проведено заняття з елементами тренінгу на тему “Розвиток креативності та асоціативного мислення” для студентів 3 курсу механіко-математичного факультету та для студентів 2, 4 курсу факультету педагогіки та психології.

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби університету Дар’я Сергіївна Гулькова.

За допомогою асоціацій можна розгадати таємниці, які приховує підсвідомість. Результати асоціативних тестів допомагають краще розуміти себе та інших людей.

Робота була проведена у спокійній атмосфері та в розслабленому стані.

Протягом заняття уява учасників малювала найрізноманітніші картини та ситуації. Відповідали перше, що їм спадало на думку, не намагаючись передбачати «правильні» відповіді.

Студенти були дуже активними, ставили питання та чудово провели час.