Лют

«Мафія»: повернення

У затишній атмосфері, в дружній та яскравій мафіозній компанії 7 лютого 2020 року в стінах МНУ імені В.О. Сухомлинського була проведена психологічна гра “Мафія” для студентів 1-3 та 5 курсів факультету дошкільної та початкової освіти, фізичної культури та спорту, факультету педагогіки та психології.

Тренером виступила студентка 417 групи спеціальності «Психологія» факультету педагогіки та психології, системний сімейний психолог-консультант Вікторія Осіпова.

Мафія – це не тільки гра, а відмінний спосіб відволіктися від важких буднів, розвинути логіку, навчитися «читати» людей і звичайно ж формувати комунікативні навички та налагоджувати зв’язок.

Університетська компанія весело провела час, поліпшила навички гри та дізналися, хто ж «мафія»!