Лют

«Мандала бажань»

13 лютого 2020 року в рамках Центру психологічної служби університету був проведений арт-терапевтичний тренінг “Мандала бажань” для студентів 167 К та 267 Б групи спеціальності “Спеціальна освіта. Логопедія”, 217 К та 317 К/Б, 417 К групи спеціальності “Психологія” факультету педагогіки та психології, 228 групи спеціальності “Дошкільна освіта” та 248 групи спеціальності “Початкова освіта” факультету дошкільної та початкової освіти.

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби університету Дар’я Сергіївна Гулькова.

Мандала (візерунок у колі) – це модель внутрішнього світу. Мандали – це дуже цікавий спосіб розуміння себе, спосіб концентрації уваги та енергії на важливих сторонах свого життя.

На занятті акцентувалась увага на тому, що важливим є не краса та рівність ліній у малюнку, а зосередження на своєму бажанні.

Сподіваюся, що кожен з учасників отримав не тільки задоволення від творчого процесу, але і висловив на папері щось важливе для себе за допомогою символів, ліній та кольорів.