Лют

«Формування лідерських якостей та керівних позиції»

17 лютого 2020 року для студентів 2 курсу спеціальності Психологія та Політологія факультету педагогіки та психології було проведено практичне заняття з елементами тренінгу на тему “Формування лідерських якостей та керівних позиції”.

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби університету Гулькова Дар’я Сергіївна.
Мета: створення умов для реалізації лідерського потенціалу студентів через активне включення в корекційно-практичні заняття.

Під час заняття був зроблений акцент на розвиток здатності ефективно взаємодіяти з оточуючими людьми; розвиток активної соціально-психологічної позиції учасників тренінгу; згуртованість групи.

В процесі виконання практичних завдань студенти намагалися виявити первинний рівень знання власного лідерського потенціалу та різницю між керівництвом; створити сприятливі умови для виявлення і реалізації лідерського потенціалу.

Наприкінці заняття разом із студентами взначил шляхт подальшої реалізації лідерського потенціалу.