Лют
2020

Інтелектуальна гра «В лабіринтах свідомості. Навички самопрезентації, перше враження»

18 лютого 2020 року в рамках Центру психологічної служби університету було проведено інтелектуальну гру “В лабіринтах свідомості. Навички самопрезентації, перше враження”.

Тренером виступив волонтер Центру психологічної служби, студент магістр спеціальності Соціальна робота факультету педагогіки та психології Корольов Дмитро.

Вміння презентувати себе – дуже важливий навик, що дозволяє його володареві гідно представитися. Іноді хід всієї подальшої бесіди залежить від першого враження. Як то кажуть, зустрічають по одягу.

В процесі інтелектуальної гри студенти мали можливість створити власний образ та історію.

Гра спрямована на тренування навички ораторського мистецтва і самопрезентації.

Також на знайомство учасників, актуалізація досвіду самопрезентації, згуртованість колективу.