Лют

Тренінг «Робота з асоціативним тестами»

18 лютого 2020 року в рамках Центру психологічної служби університету було проведений тренінг на тему “Робота з асоціативним тестами” для студентів 100 К групи механіко-математичного факультету, для студентів 118 та 228 групи спеціальностей Дошкільна освіта та Початкова освіта факультету дошкільної та початкової освіти та для студентів 2, 4 курсу спеціальності Психологія факультету педагогіки та психології.

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби університету Гулькова Дар’я Сергіївна.
За допомогою асоціацій можна розгадати таємниці, які приховує підсвідомість. Результати асоціативних тестів допомагають краще розуміти себе та інших людей.

Робота була проведена в спокійній обстановці і в розслабленому стані.

На протязі заняття уява учасників малювала найрізноманітніші картини та ситуації. Відповідали перше, що їм спадало на думку, не намагаючись передбачати «правильні» відповіді.

Студенти були дуже активними, задавали питання та гарно провели час.