Лют

Інтелектуальна гра «В лабіринтах свідомості. Конфлікти та як їх вирішувати»

20 лютого 2020 року в рамках Центру психологічної служби університету було проведено інтелектуальну гру “В лабіринтах свідомості. Конфлікти та як їх вирішувати” зі студентами 2-3 курсів спеціальності Психологія факультету педагогіки та психології.

Тренером виступив волонтер Центру психологічної служби, студент магістр спеціальності Соціальна робота факультету педагогіки та психології Корольов Дмитро.

Мета гри: проаналізувати сутність конфліктів, причини їх виникнення і шляхи розв’язання, розвинути толерантне ставлення до інших, напрацювати навички вироблення компромісу.

В процесі гри учасники поглибили знання про конфлікт; навчились використовувати у спілкуванні один з одним тактику співробітництва. За допомогою логічних ходів в ході гри знаходили конструктивні способи вирішення проблемних ситуацій; працювали над розвитком професійної рефлексії; ознайомилися з методами розв’язання конфліктних ситуацій.