Лют

Профілактична бесіда «Я уберегти себе від необдуманих вчинків»

20 лютого 2020 року зі студентами 465 гру Коледжу університету була проведена профілактична бесіда «Я уберегти себе від необдуманих вчинків».

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби Гулькова Д.С.

Основні цілі бесіди:
1. Формування відповідальності за свої вчинки.
2. Підвищення самооцінки, формування навичок управління своїми почуттями та емоціями.
3. Вироблення в учасників ефективних поведінкових навичок протидії негативному впливу оточення в ризикованих ситуаціях, соціально прийнятних форм поведінки.
4. Профілактика бездоглядності та безпритульності, соціальної дезадаптації і правопорушень.

В процесі бесіди учасники мали можливість сформувати позитивну мотивацію і установки, спрямовані на протистояння небажаному впливу середовища. Студенти активно обговорювали тему, оцінювали та скорегували установки щодо протиправної поведінки в цілому і свого, зокрема. За допомогою ситуаціям підвищили рівень знань про їхні права, обов’язки, причини та наслідки правопорушень.

Також студенти були проінформовані щодо ефективних навичок самоконтролю та оцінки власного емоційного стану для прийняття вірних рішень.